اخذ پلاک و مجوزهای حمل و پرواز پهپاد

حوزه پهپاد و ربات های پرنده غیر نظامی، حوزه بسیار نو، جدید و بکری است. هم اینک بعد از گذشت حدود یک دهه از فعالیت های پهپادمحور در حوزه های غیر نظامی، تنها مرجع صادر کننده مجوز برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی "سازمان هواپیمایی کشوری" می باشد. 

شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان

شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان مفتخر است با فعالیت بیش از یک دهه در حوزه های پهپادمحور غیر نظامی توانسته است چهارچوب منسجم و قدرتمندی برای عرضه و تولید کالاهای مرتبط با این حوزه ایجاد نماید. کلیه چرخه تولید، واردات و عرضه پهپادها در شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان از مبادی قانونی گمرکی و بر پایه مجوزهای ورود و عرضه این تجهیزات زیر نظر ارگانهای مرتبط از جمله سازمان های امنیتی، ارگان های نظارتی (سازمان هواپیمایی کشوری و اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران) صورت می گیرد. مشتریان عزیز در شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان می توانند با خاطر آسوده از جدیدترین تکنولوژی های پهپاد محور در کشور عزیزمان ایران در سایه مقررات و قوانین این حوزه استفاده نمایند.

مشتریان شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان (مشاهده لیست)

کلیه عزیزان می توانند با خرید و انتخاب شرکت فناور بال گستر "نگاه آسمان" از خدمات حمایتی این شرکت در تهیه و عرضه محصولات با واردات قانونی و شناسه یکتای گمرکی و همچنین اخذ مجوزهای پروازی بهره مند گردند. 


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.دستورالعمل وسایل پرنده بدون سرنشین کنترل از راه دور (پهپاد) مطالعه بیشتر ...