تعمیرات

شرکت نگاه آسمان به عنوان مرجع قدیمی عرضه کننده انواع پهپاد در ایران دارای کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد، کوادکوپتر و ربات پرنده در ایران است. این شرکت در کنار عرضه گسترده پهپاد در ایران، جهت سرویس دهی به مشتریان خود از سال 1387 کلینیک تخصصی تعمیرات خود را در واحدی مستقل با حضور تکنیسین های باسابقه رشته الکترونیک و هوش مصنوعی تاسیس نموده است. در این واحد علاوه بر مشتریان شرکت به عزیزانی که از محصول خود را از دیگر شرکت ها یا فروشگاه ها خرید نموده اند، سرویس دهی می گردد.

برخی از ویدیوهای تعمیرات صورت گرفته در شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان
آرشیو کامل ویدیوهای آموزشی شرکت نگاه آسمان در آپارات


تعمیرات Dji

در نگاه آسمان تعمیرات انواع محصولات پروازی و پهپادهای شرکت Dji دی جی آی انجام می گیرد

تعمیرات پهپاد در کلاس مالتی روتور

مالتی روتورها در سه شاخه کوادکوپترها، هگزاکوپترها و اکتاکوپترها انواع ربات های پرنده چند موتوره در این حوزه اند. نگاه آسمان علاوه بر طراحی و تولید این مدل ها تعمیرات آن ها را نیز انجام می دهد. خدماتی از جمله تامین و تهیه انواع قطعات، تعویض و تعمیرات تخصصی الکترونیکی از جمله خدمات تخصصی شرکت نگاه آسمان است.

تعمیرات هلی شات

هلی شات اصطلاحی رایج در بین عزیزانی است که در حوزه تجهیزات تصویربرداری هوایی فعال اند. نگاه آسمان با توجه به خیل عظیم پهپادهای تصویربردار و یا ربات های پرنده ای که قابلیت حمل دوربین و تصویربرداری هوایی را دارند، تعمیرات تخصصی این دسته را به ریز و به صورت تخصصی با تامین کلیه قطعات در ایران انجام میدهد.

تعمیرات کوادکوپتر

کوادکوپترها یا پرنده های 4 موتوره دسته بسیار پر کاربرد در حوزه ربات های پرنده اند. کوادکوپترها در کاربردهای مختلف، تصویربرداری هوایی، نقشه برداری هوایی، پایش و بازرسی هوایی، سمپاشی هوایی و ... کاربرد دارند. تعمیرات کوادکوپتر نیز در شرکت نگاه آسمان با توجه به موجود بودن کلیه ریز قطعات این مدل انجام میگیرد.تصحیح جستجو


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.


آموزش پرواز هلی شات

جدیدترین اخبار نگاه آسمان
آموزش های نگاه آسمان
آموزش کامل و جامع مربوط به مدل های مختلف سری کوادکوپترهای فانتوم 4 Dji
آموزش کامل و جامع کوادکوپتر مویک 2 پرو و مویک 2 زوم (سری مویک 2)
ویدیوی کامل و جامع آموزش راه اندازی و پرواز با مویک مینی
ویدیوی معرفی پهپاد کشاورزی ده لیتری MG1P در شرکت نگاه آسمان
آموزش مویک ایر (سخت افزار و جعبه گشایی)
تصاویر و ویدیوهای فارسی از معرفی مویک 2 اینترپرایز و دوآل با دوربین حرارتی در نگاه آسمان

راهنمای خرید (تولید محتوا شده و جامع)

راهنمای خرید تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپادهای تصویربردار (سایز کوچک)
مقایسه پنج پهپاد بروز دنیا در حوزه تصویربرداری هوایی (PDF)
مقایسه دو کوادکوپتر مویک 2 پرو و فانتوم 4 پرو ورژن 2 (PDF)
راهنمای خرید کوادکوپتر اینسپایر 2 (جامع ترین فایل PDF)
مقایسه سه نوع دوربین قابل نصب بر روی اینسپایر 2 (PDF)