محافظ ملخ اورجینال فانتوم 3 در یک جعبه مشکی همانند تصویر با برند Dji در بازار عرضه شده است. نمونه اورجینال دارای کیفیت بهتری نسبت به نمونه های غیراورجینال موجود در بازار است. این مجموعه شامل 4 قطعه است که هر یک در قسمت زیرین هر موتور نصب شده و برای عدم آسیب رسیدن به ربات پرنده و ملخ ها مناسب است. 

محافظ ملخ مناسب برای افرادی است که پرواز با این ربات پرنده را به تازگی شروع نموده و در حال تمرین های ابتدایی با این وسیله اند
محافظ ملخ کمک قابل توجهی به عدم آسیب رسیدن به وسیله در هنگام وارد شدن ضربه می کند
محافظ ملخ مناسب برای زمان هایی است که شما قصد دارید نزدیک به سوژه با وسایل دیگر پرواز نمایید
محافظ ملخ مقاوم در برابر ضربه است، دارای وزن بسیار کم است و به آسانی و سرعت بر روی پرنده نصب و همچنین باز می شود

نکته ی بسیار مهمی که باید در هنگام بسته و بازکردن این محافظ ملخ ها رعایت شود این است که حتما باید در هنگام بستن از پیچ هایی با پایه های بلند موجود در جعبه محافظ ملخ استفاده شود و در هنگامی که این محافظ ها از روی دستگاه باز می شود باید دقت شود که پیچ های ابتدایی با پایه های کوتاه بر روی ربات نصب گردد. در صورت استفاده از پیج ها با پایه های بلند در هنگام بازکردن محافظ ملخ ها، به موتورهای براشلس آسیب خواهد رسید.

این محصول بر روی کیت پیش فرض فانتوم 3 وجود ندارد و در صورت تمایل مشتری با هزینه های مربوط به آن خریداری می شود. نصب این قطعه بسیار آسان و به سرعت صورت می گیرد. در جعبه این محصول راهنمای نصب قرار داده شده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محافظ ملخ اصلی فانتوم 3

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: Ph3 Guard
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 5541

0 نظر / نظر بدهید