• اسپارک spark
اسپارک جدیدترین مدل تولیدی شرکت Dji است. در حال حاضر در کلاس ربات های پرنده اسپارک تنها یک مدل با نام تجاری Spark (اسپارک) وارد بازار شده است. 

اسپارک دارای دو بسته بندی است
1. اسپارک استاندارد یا معمولی: این بسته بندی تنها شامل خود ربات پرنده همراه با یک باتری (بدون رادیوکنترل) است. در واقع در این بسته بندی به جای رادیوکنترل شما می توانید با اتصال گوشی همراه خود به ربات پرنده از این طریق آن را هدایت نمایید. در این صورت برد پروازی سیستم شما تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد و تقریبا به کمتر از 50 متر به صورت مفید خواهد رسید. در این بسته بندی یک باکس اسفنجی کوچک به همراه تعدادی ملخ و یک شارژر موبایلی برای شارژ باتری قرار داده شده است. (قطعات موجود در کیت استاندارد یا معمولی اسپارک)

2. اسپارک کمبوکیت کمبو هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. در این بسته بندی علاوه بر قطعات موجود در بسته بندی معمولی یا استاندارد یک رادیوکنترل به همراه یک باتری اضافه، کیف رودوشی حمل و نقل و همچنین شارژر و هاب شارژر چنتایی اصلی اسپارک نیز قرار داده شده است. با وجود رادیوکنترل در این بسته بندی، برد پروازی این ربات پرنده به میزان قابل توجهی افزایش داشته است. (تصویر قطعات موجود در کیت کمبو اسپارک)

نتیجه: اسپارک تنها یک مدل دارد که در دو بسته بندی طبق توضیح فوق وارد بازار شده است. از لحاظ مشخصات فنی و کیفیت قطعات هیچ تفاوتی وجود ندارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

اسپارک spark

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: spark-اسپارک
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 5157

0 نظر / نظر بدهید


برچسب ها: اسپارک, spark