مویک 2 اینترپرایز دوآل - Mavic 2 enterprise Dual

شرکت Dji به تازگی Mavic 2 enterprise Dual را معرفی نموده است. پیشنهاد می کنیم ابتدا صفحه معرفی مویک 2 اینترپرایز را در اینجا مطالعه نموده و دوباره برای مطالعه ادامه این مطلب به این صفحه بازگردید.

معرفی مویک 2 اینترپرایز در شرکت نگاه آسمان


تست ماژول نورافکن و اسپیکر مویک 2 اینترپرایز در شرکت نگاه آسمان


تست دوربین حرارتی و ترمال مویک 2 اینترپرایز دوآل در شرکت نگاه آسمان


تفاوت ها در سری مویک 2 اینترپرایز

مویک ۲ اینترپرایز Dual تنها در دوربین با مویک ۲ اینترپرایز تفاوت دارد.
قابلیت های دوربین Mavic 2 Enterprise Dual
دوربین کوادکوپتر مویک ۲ اینترپرایز Dual شامل یک سنسور حرارتی FLIR® رادیومتریک است که شما می توانید تصاویر مرئی و حرارتی را مشاهده نمایید.
در این سیستم شما می توانید پارامترهای مختلف را به راحتی تنظیم نمایید.
این دوربین داری قابلیت حالت های چندگانه نمایش شامل: FLIR MSX™، مرئی و مادون قرمز است.

کاربرد مویک ۲ enterprise Dual در نجات جان انسان ها

مویک ۲ اینترپرایز Dual به واقع کمک شایانی در جستجوی موجودات زنده و انسان می کند.
تصور کنید تیم های جستجو و نجات در مناطق غیر قابل دسترسی و مشاهده با داشتن این کوادکوپتر و استفاده از قابلیت مرئی و حرارتی دوربین این ربات پرنده می توانند در تاریکی متعلق نیز جان انسان ها را نجات دهند.
یک کاربردی مهم دیگر در حوادث آتش سوزی است که بازهم با توجه به ویژگی دوربین این کوادکوپتر می توان از نمای بالا با استفاده از جزئیات و اطلاعات حرارتی، میزان حرارت و دما در هر نقطه را بدست آورد و همچنین موجودات زنده را در آتش تشخیص داد.
این کوادکوپتر، قابل بهینه سازی و شحصی سازی برای هر کاربری و استفاده دیگری نیز هست.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مویک 2 اینترپرایز Dual

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: M2ED
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 3404

0 نظر / نظر بدهید


آموزش پرواز هلی شات

جدیدترین اخبار نگاه آسمان


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.