این محصول ارجینال و دارای سریال معتبر است.

این کیت شامل موارد زیر است:

 • ربات پرنده 4 بال که به صورت کاملا استاندارد و اصولی موتورها، اسپیدکنترلها، سیستم های ناوبری و ... بر روی فریم تمام کربنی اینسپایر مونتاژ و اسمبل سخت افزاری شده اند و در نتیجه به صورت کامل تنظیم نرم افزاری شده اند.
 • یک عدد رادیوکنترل یا ریموت کنترل حرفه ای مجهز به انواع کلیدها با عملکردهای مورد نیاز کاربر برای تصویربرداری هوایی دارای جایگاه نصب گوشی همراه و تبلت (یک کاربر به صورت جداگانه با یک رادیوکنترل ربات پرنده را هدایت و کنترل می کند)
 • یک عدد باتری لیتیوم پلیمر 4500 میلی آمپری 6 سل، که یک باتری هوشمند به شمار می رود
 • یک عدد شارژر با قابلیت اتصال مستقیم به برق شهر همراه با کابل برق
 • چهار جفت (8 عدد) ملخ چپ گرد و راست گرد (مشکی رنگ) که به صورت فشاری و قفل شونده با خارهای نصب شده بر روی موتورهای براشلس تنظیم می شوند.
 • یک بسته شامل دمپرهای اضافه و پیچ گوشتی مخصوص
 • یک عدد دوربین که بر روی یک استابلایزر و لرزشگیر سه محوره نصب شده است در داخل یک باکس مشکی رنگ مخصوص دوربین همراه با فیلتر ND ارائه شده است.
 • یک عدد بند گردنی نگهدارنده رادیوکنترل مخصول اینسپایر 1
 • دو عدد کابل سفید رنگ USB
 • یک عدد کابل مخصوص شارژ رادیو کنترل از طریق باتری خود ربات پرنده
 • یک عدد باکس مخصوص حمل و نقل تمامی این تجهیزات اورجینال Dji (مشکی رنگ)
 • بسته مربوط به کاتالوگ ها و دفترچه های راهنما و همچنین لیبل های تزئینی
 • یک کارت کوچک که سال و ماه تولید این ربات پرنده در آن قید شده است.
 • ربات پرنده 4 بال اینسپایر وان یک کوادروتور حرفه ای مخصوص تصویربرداری هوایی (هلی شات) است. این محصول برای استفاده عموم طراحی و روانه بازار شده است به همین جهت راحتی و آسانی استفاده توسط افراد آماتور در آن لحاظ شده است. این ربات پرنده دارای سیستم های ناوبری هوشمند و حرفه ای است. یک سیستم کنترل پرواز حرفه ای، پرواز شما را در هر لحظه کنترل و خطاهای موجود را تصحیح می کند. همچنین یک سنسور  ارتفاع سنج در قسمت زیرین این پرنده قرار داده شده است که پرواز شما را در فضاهای بسته (فضاهایی که سیگنال GPS در آن وجود ندارد) نیز مدیریت می کند. 

  در واقع می توان گفت اینسپایر وان یک ربات پرنده تمام عیار برای پرواز در فضاهای مختلف است.

  شرکت Dji که سردمدار طراحی و تولید پرنده های بدون سرنشین غیر نظامی در دنیاست در کیت این ربات پرنده، تمامی قطعاتی که یک کاربر به آنها برای تصویربرداری هوایی نیاز دارد را قرار داده است. 

  اینسپایر 1 محصول جدید شرکت Dji یک ربات پرنده RTF شده (Ready To Fly) ربات پرنده آماده پرواز است که در داخل یک باکس (جعبه) مخصوص برای استفاده عموم تولید و وارد بازار شده است. بعد از خرید این ربات پرنده تنها کافیست، باتری آن را به شارژ زده، ملخ های مخصوص آن را بر روی موتورها نصب نمایید و با انجام یکسری تنظیمات بسیار ساده در نرم افزار مربوط به آن، پرواز خود را شروع کنید.

  اینسپایر 1 کیف اینسپایر 1 dji قطعات ربات پرنده اینسپایر 1

  یکی از خصوصیات بسیار مهم اینسپایر وان آماده پرواز بودن آن (Ready To Fly) است. در داخل جعبه مخصوص به این ربات پرنده تمام تجهیزات و قطعات جانبی برای شروع کار قرار دارد. اینسپایر 1 را می توان کاملترین محصول تولید شده توسط شرکت Dji نامید. در این محصول از تکنولوژی و فناوری های بسیار جدید به کار رفته در سال های اخیر در حوزه مولتی روتور و ربات های پرنده استفاده شده است. 

  جعبه هگزاروتور 

   

  از اینسپایر 1 برای تصویربرداری هوایی استفاده می شود. در این پرنده همه قطعات و فرآیند تولید یک هدف را دنبال می کنند و آن هم راحتی کار، کیفیت بالا در برداشت تصاویر هوایی و در نتیجه ایمنی پرواز با این پرنده است.

  inspire 1 Dji در واقع یک دوربین پرنده بسیار حرفه ای است که توسط یک اپراتور از راه دور هدایت می شود. اینسپایر وان به دلیل برخورداری از ماژول Gps  و سنسورهای تشخیص فاصله، دارای پروازی بسیار نرم و همچنین دارای پایداری و تثبیت در یک نقطه است. این ربات پرنده دارای سیستم کنترل پرواز خودکار است. توسط این سیستم کنترل پرواز خلبان یا شخص هدایت کننده این ربات پرنده، کار بسیار آسانی را در هدایت و ناوبری آن دارد. در قسمت زیرین این ربات پرنده یک دوربین بسیار حرفه ای با قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت 4K قرار گرفته است. در ادامه در رابطه با دوربین اینسپایر 1 توضیح داده خواهد شد.

   

   اینسپایر شرکت هوابرد

  اینسپایر 1 Dji شامل، یک فریم (بدنه) و پلتفرم اصلی است که بر روی آن 4 عدد موتور براشلس، اسپیدکنترل و سیستم های کنترل پرواز و ... نصب شده است. اینسپایر وان دارای یک بدنه بسیار مستحکم و در عین حال سبک از جنس فیبر کربن است. 4 موتور با دور موتور نسبتا پایین که نرمی پرواز با این پرنده را به ارمغان می آورد در سایر 3510 بر روی آن نصب شده است. موتورهای اینسپایر وان انتخاب شده از شرکت T-Motor یکی از بهترین تولیدکنندگان موتورهای براشلس در جهان است. ملخ های این ربات پرنده نیز در سایز 13 در 4.5 است که دارای مهره قفل شونده و خود سفت کن و همچنین بست قفل کننده برای بالا بردن ایمنی پرواز است. در نسخه های جدید ربات پرنده اینسپایر نوع طراحی موتور و ملخ به گونه ای طراحی شده است که ملخ این ربات پرنده بدون هیچ گونه بستی بر روی موتور قفل می شود.

  ملخ فابریک inspire1 رادیوکنترل اینسپایر 1 باتری اینسپایر 1

  دوربین حرفه ای تصویربرداری هوایی دوربین سه محوره هلی شات  

  بنا به در درخواست و خرید مشتری یک یا دو رادیوکنترل حرفه ای شارژی در کیت اینسپایر وان وجود دارد. خلبان توسط این رادیوکنترل میتواند اینسپایر 1 را از راه دور هدایت کند، دوربین را در سه محور Tilt، Roll، Pan بچرخاند، با زدن یک کلید عکسبرداری هوایی کند، برای فیلمبرداری هوایی نیز کلیدی بر روی رادیوکنترل جهت اعمال دستور ضبط تعبیه شده است و همچنین کلیدی برای پخش ویدیوها و تصاویر اخذ شده نیز قرار داده شده است. در داخل این رادیو کنترل سیستم ارسال تصویر زنده با کیفیت HD لحاظ شده است. این سیستم ارسال تصویر زنده با کیفیت اچ دی light bridge نام دارد. خلبان می تواند تصاویر زنده در حال ضبط دوربین پرنده را با کیفیت HD بدون هیچ گونه قطعی و تاخیر در ارسال به صورت آنی بر روی تبلت یا گوشی همراه خود مشاهده نماید و حتی با دادن یک خروجی HDMI آن را بر روی یک LCD  و یا ... پردازش نماید. این ویژگی درتصویربرداری هوایی حرفه ای بسیار مهم است. دیدن تصاویر با کیفیت HD  و دادن خروجی HDMI برای پردازش این تصاویر می تواند کاربردهای فراوان داشته باشد. برای مثال می توان توسط این ویژگی به تصویربرداری هوایی زنده پرداخت و تصاویر اخذ شده را با کیفیت HD به اتاق فرمان برای نمایش زنده انتقال داد. 

  باتری اینسپایر وان یک باتری 22.2 ولت 6 سل 4500 میلی آمپری است که در قسمت انتهایی این ربات پرنده به صورت خشابی قرار می گیرد. در اینسپایر وان روش های بسیار نوین برای مصرف بهینه انرژی دیده شده است. خلبان در طول پرواز میزان ولتاژ باتری پرنده را به صورت درصدی و همچنین نموداری بر روی نمایشگر، گوشی همراه و تبلت خود مشاهده می کند. خلبان با داشتن این اطلاعات کامل می تواند با اطمینان به پرواز خود ادامه داده و جهت فرود و اتمام پرواز در زمان مناسبی تصمیم گیری کند. همچنین در صورت کاهش ولتاژ باتری اخطار شنیداری از طریق نرم افزار سیستم به خلبان مخابره می شود. اخطار شنیداری به معنی آن است که نرم افزار هوشمند نصب شده بر روی گوشی همراه یا تبلت به صورت پیام صوتی این اخطار را به خلبان می دهد و در صورت عدم توجه به اخطارهای لازم، خود ربات پرنده به صورت خودکار به محل Takeoff خود بازگشته و فرود اتوماتیک را انجام می دهد.(Landing)
   
  این باتری لیتیوم پلیمری دارای شارژر مخصوص AC است که مستقیم به برق شهر وصل شده و باتری را زمان کوتاهی شارژ می کند.
   
  وزن اینسپایر 12935 گرم
  دقت شناور بودن در راستای افقی0.5 متر
  دقت شناور بودن در راستای عمودی2/5 متر
  حداکثر سرعت ربات پرنده در صورت عدم وزش باد22 متر بر ثانیه
  حداکثر سرعت زاویه ای در هنگام حرکت به جلو300°/s
  حداکثر سرعت زاویه ای در هنگام چرخش در یک نقطه150°/s
  حداکثر شیب زاویه ای35°
  حداکثر سرعت اینسپایردر هنگام افزایش ارتفاع5 متر بر ثانیه
  حداکثر سرعت اینسپایردر هنگام کاهش ارتفاع4 متر بر ثانیه
  حداکثر ارتفاع پروازی4500 متر
  مقاومت در برابر بادحداکثر 10 متر بر ثانیه
  حدکثر تایم پروازی با یک باتریحدودا 18 دقیقه

  در اینسپایر وان، پایه فرودی وجود ندارد و این بازوها هستند که با جمع شدن به عنوان پایه فرود و بازشدن به عنوان بازو مورد استفاده قرار می گیرند. زاویه تغییر بازوها در حدود 35 درجه می باشد. در هنگام بازشدن بازوهای ربات پرنده اینسپایر وان، دوربین تعبیه شده در قسمت زیرین آن می تواند 360 درجه چرخش کند بدون آنکه بازوهای پرنده در کادر تصویر اخذ شده دیده شود.
   
  با کوادروتور اینسپایر 1 می توان در فضاهای سرپوشیده و یا محیط های بدون سیگنال GPS نیز پروازی بسیار نرم و پایدار را تجربه کرد. این قابلیت به دلیل برخورداری از سنسورهای تشخیص فاصله میسر شده است. در قسمت زیرین این ربات پرنده یک قطعه تولیدکننده امواج سونار وجود دارد. سنسورهای موجود در این قسمت با اندازه گیری بازخوردهای این امواج، فاصله ی بین ربات پرنده و موانع را تشخیص و در نهایت سیستم کنترل پرواز داخلی این ربات پرنده دستورات لازم را جهت پایداری و شناوری اینسپایر صادر می کند. این قابلیت برای اولین بار در این ربات پرنده استفاده شده است.
   
  در قسمت زیرین این ربات پرنده یک دوربین بسیار حرفه ای و سبک در داخل گیمبال یا (جایگاه نصب دوربین) که به صورت یک تکه طراحی شده است قرار گرفته است. Gimbal سطح دوربین را همیشه موازی با راستای افق حفظ کرده و در صورت تغییر جهت خود پرنده و بر هم خوردن شرایط افقی، دوربین سطح افق خود را حفظ کرده و در نتیجه در هنگام تصویربرداری هوایی، تصاویر هیچ گونه لرزش و جابجایی نخواهد داشت. دوربین اینسپایر وان توانایی چرخش 360 درجه ای و در اصطلاح Pan 360 درجه را دارد. همچنین خلبان می تواند توسط رادیوکنترل هدایت پرنده و یا یک رادیوکنترل جدا دوربین را در سه راستا حرکت دهد. (Pan, Roll, Tilt)
   

  دوربین اینسپایر وان یک دوربین حرفه ای است که می تواند به تصویربرداری هوایی با کیفیت 4K و Full HD نماید این دوربین دارای پایه جداشونده است.


  مشخصات Gimbal اینسپایر 1
   
  مدل دوربین نصب شده در زیر اینسپایر 1: ZENMUSE X3
  قدرت خروجی همراه با دوربین در هنگام ایستاده 9W و در هنگام حرکت 11W می باشد.
  آمپر مصرفی در هنگام ایستاده 750ma و در هنگام حرکت 900ma می باشد.
  تلرانس خطای لرزش زاویه ای ±0.03° است.
  محدوده ی کنترل حرکت بالا و پایین و چپ و راست: -90° to +30°
  حرکت چرخش در جا: ±320°
  حداکثر سرعت حرکت عمودی: 120°/s و حرکت چرخش درجا: 180°/s

  مشخصات دوربین اینسپایر 1

  نام این دوربین X3 مدل FC350 است، حجم پیکسل 12.76 مگا پیکسل و سایز عکس 4000x3000 و iso rang  آن در ویدیو 100-3200 و درعکس 100-1600 است. سرعت شاتر الکترونیکی آن 8s - 1/8000s  و زاویه دید این دوربین FOV : 94° است. این دوربین دارای سنسور CMOS Sony EXMOR 1/2.3 و دارای لنزی ضد لرزش و اعوجاج با مشخصات زیر است:

   ∞ 20mm (35mm format equivalent) f/2.8 focus at 

  Elements in 9 groups

  دوربین اینسپایر دارای حالات مختلف عکس برداری است. این دوربین می تواند با سرعت 3/5/7 فریم به عکسبرداری پشت سرهم بپردازد. محدوده نور و نوردهی خودکارآن نیز 3/5 bracketed frames at 0.7EV Bias است.


  حالات فیلم برداری این دوربین
  UHD (4K): 4096x2160p24/25, 3840x2160p24/25/30
  FHD: 1920x1080p24/25/30/48/50/60
  HD: 1280x720p24/25/30/48/50/60

  فرمت های ذخیره سازی عکس این دوربین JPEG, DNG و ویدیو(MP4/MOV) (MPEG-4 AVC/H.264) می باشد.


  برای مشاهده تصاویر زیر در ابعاد اصلی بر روی آن کلیک نمایید

  inspire 1 dji فروش ایران فروش inspire 1 dji کوادروتور inspire 1 dji دوربین پرنده شرکت dji اینسپایر

  کیت کامل ربات پرنده فروش لندینگ خودکار ربات پرنده ربات عمود پرواز رادیو کنترل فانتوم سیستم خودکار ربات پرنده عمودپرواز inspire 1عمودپرواز inspire 1 dji

  سنسور ربات پرنده inspire 1 dji دوربین ربات پرنده inspire 1 دوربین کوادروتور inspire 1  رادیوکنترل ربات پرنده inspire 1 ارسال تصویر زنده ربات پرنده فانتوم باتری ربات پرنده inspire 1

  نظر بدهید

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  اینسپایر 1 V2

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: Inspire1-Single
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


  بازدید: 16706

  0 نظر / نظر بدهید


  برچسب ها: اینسپایر 1, اینسپایر وان, اینسپایر 1 DJI


  جدیدترین اخبار نگاه آسمان

  ویدیوی اختصاصی معرفی کوادکوپتر ماتریس 300 RTK در نگاه آسمان
  ویدیوی اختصاصی نگاه آسمان از شبیه سازی و مانور بازرسی هوایی با ماتریس 300
  تصاویر اختصاصی نگاه آسمان از عرضه کوادکوپتر امدادی مویک 2 اینترپرایز دوآل
  ویدیو فارسی معرفی، مشخصات فنی، ویژگی ها و مزایای پهپاد سمپاش تی 16
  دوبله تریلر معرفی کوادکوپتر ماتریس 300 آر تی کی به فارسی
  تصاویری از فروش و عرضه پهپاد سمپاش t16 در نگاه آسمان
  تصاویر و ویدیوی فارسی از فروش مویک ایر 2 در ایران
  تصاویری از تعمیرات کوادکوپتر مویک ایر 2
  اطلاعات و تصاویر جدید از Mavic air 2
  مشخصات مویک ایر 2 کوادکوپتر جدید Dji
  مویک مینی بخریم یا اسپارک (مقایسه و تفاوت کامل این دو کوادکوپتر)
  تصاویری از پهپاد کشاورزی dji در شرکت نگاه آسمان (نماینده رسمی)
  تست دوربین 30 برابر زوم Zenmuse Z30 در نگاه آسمان
  هگزاکوپتر صبا برای مصارف بازرسی هوایی، نقشه برداری هوایی و حمل بار 
  فانتوم 4 مالتی اسپکترال پهپاد جدید Dji در نگاه آسمان رونمایی شد
  گزارش تصویری از دوره های آموزشی پهپادمحور نگاه آسمان در سال 98
  عرضه و فروش کوادکوپتر ماتریس 210 توسط نگاه آسمان
  عرضه پهپاد سمپاش اگراس MG1P در نگاه آسمان با خدمات کامل شرکتی
  آرشیو اخبار ...

  مشتریان نگاه آسمان
  نیروهای امدادی و هلال احمر استان یزد توسط شرکت نگاه آسمان به پهپاد با دوربین حرارتی تجهیز شدند
  عیب یابی و بازرسی هوایی نیروگاه های خورشیدی توسط پهپاد و شرکت تابان (تجهیز توسط نگاه آسمان)
  تجهیز نیروهای امدادی، مدیریت بحران و هلال احمر خراسان شمالی به پهپاد از سوی شرکت نگاه آسمان
  تجهیز چند باره سازمان آب و برق خوزستان به پهپادهای نظارتی توسط نگاه آسمان
  زوج خوزستانی کارآفرین در حوزه پهپادهای سمپاش مشتریان فعال نگاه آسمان
  تجهیز دانشگاه رازی کرمانشاه به جدیدترین پهپادهای نظارتی غیر نظامی
  تجهیز دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین به پهپاد جهت مصارف نقشه برداری هوایی
  آرشیو مشتریان ...


  آموزش های نگاه آسمان
  آموزش کوادکوپتر صنعتی مویک 2 اینترپرایز دوآل و نرم افزار Dji Pilot
  معرفی، جعبه گشایی و آموزش راه اندازی و آپدیت اسمو پاکت
  آموزش کامل و جامع مربوط به مدل های مختلف سری کوادکوپترهای فانتوم 4 Dji
  آموزش کامل و جامع کوادکوپتر مویک 2 پرو و مویک 2 زوم (سری مویک 2)
  ویدیوی کامل و جامع آموزش راه اندازی و پرواز با مویک مینی
  ویدیوی معرفی پهپاد کشاورزی ده لیتری MG1P در شرکت نگاه آسمان
  آموزش مویک ایر (سخت افزار و جعبه گشایی)
  تصاویر و ویدیوهای فارسی از معرفی مویک 2 اینترپرایز و دوآل با دوربین حرارتی در نگاه آسمان


  راهنمای خرید تجهیزات
  راهنمای خرید تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپادهای تصویربردار (سایز کوچک)
  مقایسه پنج پهپاد بروز دنیا در حوزه تصویربرداری هوایی (PDF)
  مقایسه دو کوادکوپتر مویک 2 پرو و فانتوم 4 پرو ورژن 2 (PDF)
  راهنمای خرید کوادکوپتر اینسپایر 2 (جامع ترین فایل PDF)
  مقایسه سه نوع دوربین قابل نصب بر روی اینسپایر 2 (PDF)  شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.


  logo-samandehi