فانتوم 3 4K جدیدترین مدل DJI در سری فانتوم 3
فانتوم 3 4K جدیدترین مدل معرفی شده توسط شرکت Dji از سری ربات های پرنده فانتوم 3 است. این مدل مجهز به یک دوربین 4K همراه با یک سیستم لرزشگیر و استابلایزر سه محوره بسیار دقیق، سیستم ناوبری و موقعیت یابی GPS، مجهز به سنسور پایدارساز در فضای داخلی یا همان سنسور آلتراسونیک است. فانتوم 3 4K همچنین مجهز به سیستم ارسال تصویر WiFi تا برد 1200 متر می باشد. 
فیلمبرداری 4K فریم بر ثانیه: 30 - عکسبرداری 12 مگاپیکسلی
با فانتوم 3 4k می توان به فیلمبرداری هوایی با کیفیت 4k تا 30 فریم بر ثانیه پرداخت. همچنین این ربات پرنده مجهز به دوربین 12 مگاپیکسلی می باشد.
لرزشگیر و استابلایزر سه محوره
فانتوم 3 4K مجهز به یک استابلایزر و لرزشگیر بسیار حرفه ای سه محوره است. برخورداری از این سیستم، تصاویری بسیار نرم، بدون هیچگونه لرزش و ارتعاش را به ارمغان می آورد.
فانتوم 3 4K یک پک آماده پرواز
فانتوم 3 4K همانند نسخه های دیگر فانتوم 3 به صورت یک پک آماده پرواز ارائه شده است. این دوربین پرنده به راحتی توسط یک فرد آموزش دیده قابل پرواز خواهد بود.
پروازی پایدار در فضاهای سرپوشیده
فانتوم 3 4K به دلیل برخورداری از سیستم پایدارساز در فضاهای داخلی یا همان سنسور آلتراسونیک، در فضاهای سرپوشیده نیز می توانند همانند فضاهای باز پروازی بسیار نرم و پایدار را داشته باشد.
برخاست Take OFF خودکار
توسط یک آیکن در نرم افزار DJI GO شما می توانید از حالت Auto Take off برخاست خودکار استفاده نمایید. در این حالت موتورهای فانتوم 3 به صورت خودکار روشن شده و ربات پرنده به صورت ایمن به ارتفاع در حدود 1 متری خواهد رسید. شما هدایت و دسترسی کامل را در طول این فرآیند خواهید داشت.
فرود Landing خودکار
توسط یک آیکن دیگر در نرم افزار DJI GO شما می توانید از حالت Auto Landing فرود خودکار استفاده نمایید. در این حالت ربات پرنده به صورت خودکار ارتفاع خود را کاهش داده و به صورت ایمن بر روی زمین نشسته و موتورها نیز بعد از فرود از حرکت خواهند ایستاد.
حالت ایمن FailSafe
در سه حالت ربات پرنده شما وارد حالت ایمن یا همان FailSafe خواهد شد. حالت اول زمانی است که باتری شما در حال اتمام باشد، در این حالت ربات پرنده ابتدا به ارتفاع ایمن رفته و وارد حالت FailSafe می شود و بر روی یک مسیر مستقیم به محلی که پرواز را شروع کرده است بازگشته و به صورت خودکار فرود خواهد آمد. در حالت دوم زمانیست که ارتباط ریات پرنده با رادیوکنترل آن قطع شده و حالت سوم زمانیست که خلبان یا شخص پرواز دهنده ربات پرنده به صورت دستی آیکن برگشت به خانه را انتخاب خواهد کرد. در این حالت همان طور که گفته شد ربات پرنده در مسیری مستقیم به خانه بازگشته و فرود خواهد آمد. 
App نرم افزار بسیار قوی قابل نصب بر روی گوشی همراه یا تبلت
فانتوم 3 4k همانند دیگر مدل های فانتوم 3 یک App بسیار قوی سازگار با اندروید و IOS را دارا می باشد که به سهولت بر روی گوشی همراه یا تبلت شما نصب خواهد  شد. از امکانات این App می توان به موارد زیر اشاره نمود: 
قابلیت رویت اطلاعات بسیار مهم پرواز برای مثال (ارتفاع ربات پرنده در هر لحظه، فاصله تا رادیوکنترل، سرعت افقی و عمودی)، میزان و درصد باتری ربات پرنده و ...
قابلیت تنظیم دوربین (تغییر ISO, تغییر سرعت شاتر و ...) در حین پرواز 
قابلیت رکورد، شات عکسبرداری و حرکت Tilt دوربین
قابلیت ادیت بسیار آسان تصاویر گرفته شده و به اشتراک گذاری تصاویر
قابلیت نماش مسیر حرکت پرنده بر روی نقشه و ...

قابلیت رویت تصاویر زنده بدون قطعی و نویز با کیفیت HD

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فانتوم 3 4K

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: Phantom 3 4K
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 12012

1 نظر / نظر بدهید


برچسب ها: پهباد فانتوم 3, فانتوم 3 فورکا