آموزش پرواز هلی شات

مویک مینی

مویک مینی

مویک مینی جدیدترین محصول شرکت Dji در تاریخ 8 آبان 98 رونمایی شد.

این کوادکوپتر کوچک تنها 249 گرم وزن دارد و ساختار آن همانند دیگر مدل های سری مویک تاشونده است.

Mavic mini دارای گیمبال و لرزشگیر سه محوره و قابلیت فیملبرداری هوایی 2.7K و همچنین عکسبرداری هوایی 12 مگاپیکسلی و برد انتقال تصویر 4 کیلومتری است. کوادکوپتر مویک مینی همانند دیگر محصولات Dji دارای سنسورهای دیداری و بصری و GPS دقیق است.

در این مدل سعی شده امکان ضبط ویدیو و در نهایت ویرایش و ادیت آن به اندازه ای ساده گردد که استفاده کننده از این مدل به راحتی قادر به خروجی گرفتن از تصاویر و انتشار ویدیوی زیبای هوایی خود باشد. Mavic Mini همانند دیگر محصولات شرکت Dji توسط شرکت نگاه آسمان (نماینده فروش، خدمات، تعمیرات و آموزش Dji در ایران) به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

شرکت نگاه آسمان (نماینده رسمی Dji در ایران)


مقایسه محصولات (0)


باطری مویک مینی

باطری مویک مینی

750,000 تومان 800,000 تومان

دوربین مویک مینی

دوربین مویک مینی

قیمت: لطفا تماس بگیرید

مویک مینی استاندارد

مویک مینی استاندارد

قیمت: لطفا تماس بگیرید

مویک مینی کمبو

مویک مینی کمبو

8,900,000 تومان 8,990,000 تومان

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.