منبع و مرجع صحیح اطلاع رسانی، شرکت های تولیدکننده محصولات و در درجه اول درگاه ها و وب سایت های اینترنتی این شرکت هاست. برای مثال برای کسب اطلاعات واقعی در خصوص هر محصول، باید وب سایت تولیدکننده آن محصول را مورد بررسی قرار داد.
جدیدا شرکت Dji محصول جدیدی را در مدل ربات های پرنده مویک پرو وارد بازار کرده است. این محصول ماویک پرو پلاتینیوم نام دارد. تنها سه تفاوت و فرق ما بین مویک پرو و ماویک پرو پلاتینیوم وجود دارد:

1. زمان پرواز در این محصول (ماویک پرو پلاتینیوم) افزایش یافته است و به حدود 30 دقیقه رسیده است (دقت بفرمایید این زمان پرواز در شرایط آزمایشگاهی ارزیابی شده است و در عمل زمان پرواز از این عدد کمتر خواهد بود)
2. صدای مویک پرو پلاتینیوم کمتر شده است. (صدای پرواز ربات پرنده تا محدوده 4dB کاهش داشته است. کاهش 60 درصدی صدا در هنگام پرواز) این عدد نیز در عمل، قطعا با تغییراتی همراه خواهد بود.
3. بدنه این ربات پرنده فقط از نظر ظاهر (براق) شده است.

صفحه مربوط به درج این محتوا در سایت شرکت تولیدکننده Dji


Mavic Pro vs. Mavic Pro Platinum – What's the difference
There are three main differences. The Mavic Pro Platinum has an extended flight time of 30 minutes and an increased hover time of 27 minutes. It also has 4dB (60% noise power) aircraft noise reduction. Finally, the aircraft comes in a sleek platinum finish

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فرق ماویک پرو و ماویک پرو پلاتینیوم

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: difference Mavic Pro Platinum
  • موجودی: اخبار و مطالب آموزشی
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 2021

0 نظر / نظر بدهید


آموزش پرواز هلی شات

جدیدترین اخبار نگاه آسمان


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.