آموزش پرواز هلی شات

کلینیک تخصصی تعمیرات کوادکوپتر و هلی شات
آکادمی آموزشی پهپاد 
تعرفه و شرایط بیمه پهپادها
مقایسه دوربین ربات های پرنده (سایز کوچک)

D-RTK یک سیستم موقعیت یابی و ناوبری با دقت بسیار بالا است. این سیستم از یک الگوریتم نرم افزاری پیشرفته شامل GPS+BDS و GPS+GLONASS با دو باند و یک گیرنده چهار فرکانسه طراحی شده است. D-RTK سازگار با سیستم های بدون سرنشین بوده و دقت پایداری و موقعیت یابی را به اندازه سانتی متر به صورت افقی و عمودی (سه بعدی) فراهم می کند. این سیستم به صورت اختصاصی با سیستم کنترل پرواز A3 سازگار است. این سیستم با بهره گیری و کمک تکنولوژی تفاضلی دینامیکی پویا، موقعیت یابی فوق العاده دقیق و به میزان سانتی متر را در سه بعد به ارمغان می آورد. آنتن های دوتایی و دوبل تعبیه شده در این سیستم تا حد بسیار زیادی قوی تر و دقیق تر از قطب نمای تکی در سیستم های کنترل پرواز هستند بدین شکل که تا حد بسیار زیادی وابستگی سیستم را به قطب نما کاهش داده و با توجه به مقاومت در برابر تداخل مغناطیسی (ساختارهای فلزی و خطوط ولتاژ بالا) پروازی بسیار دقیق را با کاربردهای تجاری، صنعتی و علمی در این گونه فضاها فراهم می کند.

RTK-G: شامل ماژول موقعیت یابی دوبل GPS و GLONASS در بسیاری از کشورها و نقاط مختلف جهان قابل استفاده است.
RTK-B: شامل ماژول موقعیت یابی دوبل GPS و BDS - عملکرد موقعیت یابی مکانی RTK-B نسبت به RTK-G در مناطق تحت پوشش  BDS بهتر است. RTK-B در کشورهای چین، تایوان، هنگ کنگ، کره، ژاپن، آسیای جنوب شرقی، هند، استرالیا و نیوزیلند توصیه می شود.
BDS نسل دوم سیستم های موقعیت یابی ماهواره ای است که سیستم ناوبری ماهواری BeiDou نامیده می شود. BDS یک سیستم ماهواره ای موقعیت یابی و ناوبری جهانی شامل 35 ماهواره است.


تهیه و تنظیم: محمد چیتگرها
شرکت نگاه آسمان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

D-RTK

  • تولید کننده: Dji - دی جی آی
  • مدل محصول: RTK-B
  • موجودی: با قیمت مناسب در انبار موجود
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 1597

0 نظر / نظر بدهید