از طریق این سامانه و تنها با چند کلیک می توانید نیازهای خود را در حوزه پهپادهای غیر نظامی به دست ما برسانید. ما به سرعت پاسخگوی درخواست های ثبت شده شما خواهیم بود.
 

تنها راه ارتباطی ما با شما همین شماره هست، لطفا به دقت وارد کنید.

توضیحات در خصوص تجهیزات تصویربرداری هوایی: در حال حاضر یکی از بهترین و بروزترین تجهیزات تصویربرداری هوایی در جهان مدل های مویک شرکت DJI هستند. این مدل دارای سه کلاس به نام مینی، ایر و پرو است. در کلاس مینی مدل مینی 3 پرو، در کلاس ایر، مدل ایر 2 اس و در کلاس پرو مدل مویک 3 پرو بروزترین ها هستند.

توضیحات در خصوص تجهیزات نقشه برداری هوایی: کوادکوپترهای مویک 2 پرو و سری فانتوم 4 پرو مدل های قدیمی حوزه نقشه برداری هستند و معمولا نو آنها موجود نیست. ماژول های متداول قابل نصب بر روی این دو مدل ماژول PPK شرکت Teokit است. مدل مویک 3 اینترپرایز نیز به همراه ماتریس 300 RTK تجهیزات بروز و اختصاصی نقشه برداری هوایی در جهان اند.

سه مدل از محصولات DJI مدلهای قدیمی این شرکت بوده و بسیار کم یاب در بازار این حوزه اند. محصولات جدیدی DJI در ایران تحریم است و امکان استفاده از آن مهیا نیست. مجموعه تولیدی و خدمات پهپادی نگاه آسمان هم بهترین پهپادهای محلول پاش را با بهترین قطعات صنعت پهپادهای کشاورزی تولید می کند.