معرفی نگاه آسمان

شرکت نگاه آسمان یکی از اولین و قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی، ساخت و بهینه سازی انواع سیستم های بدون سرنشین عمودپرواز در کلاس مالتی روتور (MultiRotor) و تجهیزات تصویربرداری هوایی (هلی شات) در ایران است. مجموعه نگاه آسمان در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نمود و همزمان با فراخوان کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران در سال 1394 به عضویت رسمی این اتحادیه درآمد. کلیه فعالیت های شرکت نگاه آسمان (فروش، تعمیرات و خدمات) زیر نظر اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و در راستای قوانین مصوب تجهیزات پروازی بدون سرنشین و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

پیشگام در حوزه ارائه خدمات، فروش و تعمیرات تجهیزات عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی (هلی شات) در ایران
قدیمی ترین عرضه کننده و نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش (کمپانی Dji در ایران)
دارای کادری مجرب جهت ارائه مشاوره صحیح برای خرید تجهیزات مناسب و استفاده از بهترین خدمات تصویربرداری هوایی
دارای واحد مستقل تعمیرات و خدمات پس از فروش
پاسخگویی و پشتیبانی حضوری و تلفنی در ساعات کاری و همچنین پشتیبانی تلفنی خارج از ساعات کاری
دارای کارنامه قوی در همکاری و ارائه خدمات به ارگان های دولتی و خصوصی و همچنین اشخاص حقوقی و حقیقی در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی شرکت نگاه آسمان بر روی دامین nauav.ir از سایت اصلی به آدرس www.iranhelicam.com افتتاح و راه اندازی شد. این فروشگاه به ارائه قطعات مورد نیاز در حوزه طراحی و ساخت انواع ربات های پرنده بدون سرنشین در کلاس مولتی روتور و همچنین تجهیزات حرفه ای و تخصصی تصویربرداری هوایی (هلی شات) خواهد پرداخت. ما سعی خواهیم کرد بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در این حوزه را از طریق این سایت به علاقه مندان و استفاده کنندگان از این تجهیزات معرفی نماییم. 
این تجهیزات و قطعات طبق قوانین مصوب سازمان ها و نهاهای مرتبط به افراد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد رسید.
فروشگاه شرکت نگاه آسمان دارای نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه آنلاین پرداخت می باشد.
در صورتی که سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید میتوانید از طریق پست الکترونیکی شرکت به نشانی iranHelicam@gmail.com و یا شماره تلفن های شرکت با ما ارتباط برقرار نمایید.
موفق، سربلند و سلامت باشید.