• بدنه بالا و پایین فانتوم 4 پرو

این محصول شامل پوسته فوقانی و پوسته زیرین فانتوم 4 پرو است. در صورتی که پوسته یا فریم وسیله شما دچار آسیب شده است با خرید یک پوسته جدید و نصب آن بر روی دستگاه، ظاهر وسیله خود را تبدیل به ظاهر نو و آک بند نمایید.


واحد تعمیرات شرکت نگاه آسمان تعویض پوسته را به صورت کامل طبق استاندارد مشخص Dji انجام داده و وسیله شما را با تست سلامت کامل تحویل خواهد داد.

نام دیگر پوسته (فریم یا شل) است. این پوسته مخصوص فانتوم 4 پرو و مدل های مشابه است.
پوسته اصلی همراه با متعلقات

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بدنه بالا و پایین فانتوم 4 پرو

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: shell ph4pro
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 967

0 نظر / نظر بدهید


آموزش پرواز هلی شات

جدیدترین اخبار نگاه آسمان


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.