آموزش پرواز هلی شات

جدیدترین اخبار نگاه آسمان


  • GPS فانتوم 4

بر روی قسمت میانی پوسته فوقانی فانتوم 4 یک ماژولی در زیر لاتون های مسی محصور شده است. این مآزول یکی از حیاتی ترین قطعات فانتوم 4 است که به نام GPS شناخته می شود. GPS توسط یک کابل بر برد اصلی فانتوم 4 متصل شده است. کارکرد صحیح این قطعه در پایداری ربات پرنده شما نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

احیانا اگر ربات پرنده شما به شکلی دچار کرش یا سقوط شود که به ناحیه میانی پوسته فوقانی ضربه شدید وارد شود، این برد دچار آسیب شده و باید تعویض و یا تعمیر شود. 

برای تعویض این قطعه باید کلیه مدارات داخلی فانتوم 4 از قسمت مربوط به خود خارج شود

برای تعویض و تعمیر این قطعه می توانید با کارشناسان شرکت نگاه آسمان تماس برقرار نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

GPS فانتوم 4

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: Phantom 4 GPS Module
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 2948

0 نظر / نظر بدهیدشرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.