• موتور راستگرد 2312S فانتوم 4

موتورهای براشلس هر ربات پرنده، حیاتی ترین قطعات یک وسیله پروازی اند. در صورت اشکال در هر یک از موتورها، پایداری ربات پرنده شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. 

ممکن است احیانا در برخی کرش ها یا سقوط وسیله پرنده، یکی از موتورها دچار آسیب شود. از این رو می توان آن را تعویض نمود. برای تعویض موتور در فانتوم 4 باید به صورت کامل پوسته فوقانی باز شده و سیم های موتور از روی برد اسپیدکنترل باز شود، موتور جدید جایگزین شده و پوسته دوباره بسته شود.

موتورها در فانتوم 4 و دیگر تجهیزات پروازی دارای دو نوع مختلف ساعتگرد و پادساعتگرد هستند. تفاوت این دو نوع تنها در جهت چرخش موتور است. موتورهای ساعتگرد و پادساعتگرد در فانتوم 4 با علامت های مشخص بر روی سر موتور قابل تشخیص هستند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

موتور راستگرد 2312S فانتوم 4

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: Phantom 4 2312S Motor CW
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 2419

0 نظر / نظر بدهید


آموزش پرواز هلی شات

جدیدترین اخبار نگاه آسمان


شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.