شرکت Dji را می توان پیشگام ترین مجموعه در جهان نامید که در حوزه پهپادهای غیر نظامی به تولید محصولات خاص پرداخته است. از این رو در این ویدیوی کوتاه کوادکوپتر ماتریس 210 RTK این شرکت را مشاهده می کنید که برای بازدید از خطوط انتقال برق فشار قوی طراحی شده است و هم اینک در بسیاری از کشورهای جهان این محصول آماده پرواز در حال استفاده می باشد.

این کوادکوپتر ضدآب می تواند همزمان سه سیستم دوربین و گیمبال را حمل نماید. سیستم های دوربین و گیمبال مختلف با قابلیت زوم 30 برابر و همچنین حراراتی بر روی این ربات پرنده قابل نصب است و با استفاده از ماژول DRTK به راحتی می توانند در محدوده دکل های فشار قوی برق به صورت ایمن پرواز کند.


مشخصات کامل سری ماتریس 200 را اینجا مطالعه نمایید.
D-RTK چیست؟ و چرا در بازدید هوایی از خطوط انتقال برق فشاری قوی باید از این سیستم استفاده کرد؟


D-RTK یک سیستم موقعیت یابی و ناوبری با دقت بسیار بالا است. این سیستم از یک الگوریتم نرم افزاری پیشرفته شامل GPS+BDS و GPS+GLONASS با دو باند و یک گیرنده چهار فرکانسه طراحی شده است. D-RTK سازگار با سیستم های بدون سرنشین بوده و دقت پایداری و موقعیت یابی را به اندازه سانتی متر به صورت افقی و عمودی (سه بعدی) فراهم می کند.

این سیستم به صورت اختصاصی با سیستم کنترل پرواز A3 سازگار است. این سیستم با بهره گیری و کمک تکنولوژی تفاضلی دینامیکی پویا، موقعیت یابی فوق العاده دقیق و به میزان سانتی متر را در سه بعد به ارمغان می آورد.

آنتن های دوتایی و دوبل تعبیه شده در این سیستم تا حد بسیار زیادی قوی تر و دقیق تر از قطب نمای تکی در سیستم های کنترل پرواز هستند بدین شکل که تا حد بسیار زیادی وابستگی سیستم را به قطب نما کاهش داده و با توجه به مقاومت در برابر تداخل مغناطیسی (ساختارهای فلزی و خطوط ولتاژ بالا) پروازی بسیار دقیق را با کاربردهای تجاری، صنعتی و علمی در این گونه فضاها فراهم می کند.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کاربرد پهپاد ماتریس 210RTK در صنعت برق

  • مدل محصول: m210rtk
  • موجودی: در انبار
  • 0 تومان


بازدید: 2213

0 نظر / نظر بدهید