• ایستگاه زمینی D-RTK 2

ایستگاه سیار زمینی D-RTK 2 یک گیرنده GNSS با دقت بالا و بروزشده است که از بیشتر سیستم های ناوبری و ماهواره ای جهانی پشتیبانی می کند. GNSS مخفف Global Navigation Satellite System است. ایستگاه زمینی D-RTK 2 به صورت Real Time (آنی) در لحظه دقت موقعیت دریافت شده را بهبود و افزایش داده و دقت در حدود سانتی متر را نتیجه می دهد.
D-RTK 2 موقعیت یابی در حد سانتی متر

ایستگاه سیار زمینی D-RTK2 به صورت کامل سیگنال های GPS، GLONASS، Beidou و GALILEO را پشتیبانی می کند و به صورت سریع و آسان تنظیم می شود. در این ایستگاه به صورت همزمان فرکانس های GNSS دریافت می شود. از سیستم GPS (آمریکا) فرکانس L1 C/A، L2 و L5 از سیستم BEIDOU (چین) فرکانس B1، B2 و B3 از سیستم GLONASS (روسیه) فرکانس F1 و F2 و از سیستم  Galileo (اروپا) فرکانس E1، E5A و E5B به صورت کامل پشتیبانی می شود. RTK نیز مخفف Real Time Kinematic تکنیک یا روشی به منظور کاهش و حذف خطاهای رایج در موقعیت یابی به کمک GPS است.
قابلیت اتصال به انواع کوادکوپترها و پهپادها

D-RTK 2 به صورت Real Time (آنی) با اتصال به انواع ربات های پرنده و همچنین پهپادها، دقت بالاتر در حد سانتی متر را در موقعیت یابی فراهم می کند. آنتن های High-gain داخلی ایستگاه زمینی سیار D-RTK 2 حتی در هنگام وجود موانع نیز سیگنال های بهینه شده و پیشنهاد شده ای را از سیستم ها ماهواره ای دریافت می کنند.
D-RTK2 ارتباط از طریق وای فای، OcuSync و همچنین 4G و LAN را پشتیبانی میکند و دیتا به صورت مطمئن، بی وقفه و پایدار مخابره و انتقال می یابد.
D-RTK 2 بادوام، سبک و ضد آب

ایستگاه زمینی سیار D-RTK 2 با قابلیت درجه حفاظتی IP65 در واقع ضد آب بوده و با بدنه فیبر کربن سبک در عین حال مقاوم  دارای قابلیت بسیار مهم حمل و نقل آسان است. با وجود IMU داخلی و تراز یا حسگرهای شیب تعبیه شده در قسمت های مختلف این وسیله شما می توانید به آسانی همه موارد را کالیبره و تنظیم دقیق نمایید.


کاربرد D-RTK 2 در انواع کاربری های صنعتی 

این ایستگاه زمینی می تواند با نصب و اتصال به انواع ربات های پرنده همچون فانتوم 4 RTK، پهپادهای سمپاش AGRAS MG-1P RTK و کوادکوپترهای ماتریس 210 RTK برای حوزه های مختلف نقشه برداری هوایی، فتوگرامتری، بازرسی هوایی، کشاورزی و سایر کاربردهای صنعتی آماده کار شود.


مشخصات فنی ایستگاه زمینی D-RTK 2
صفحه معرفی D-RTK 2 به زبان انگلیسی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ایستگاه زمینی D-RTK 2

  • مدل محصول: D-RTK 2
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 2124

0 نظر / نظر بدهید


برچسب ها: پهپاد PPK, پهپاد RTK, نقشه برداری هوایی, فانتوم 4 RTK, ماتریس 210 RTK