معرفی پهپاد سمپاش Agras T16 شرکت Dji

Agras T16 از یک ساختار حرفه ای و پیشرفته با طراحی ماژولار بهبود یافته بهره مند شده است. این محصول دارای بزرگترین مخزن پاشش سم با عریض ترین سیستم پاشش که تاکنون در یک پهپاد کشاورزی از محصولات Dji دیده شده است، بهره مند گردیده است. Agras T16 با داشتن سخت افزار قدرتمند، موتورهای پر بازده، برخورداری از هوش مصنوعی و برنامه ریزی عملکرد سه بعدی، بهره وری و عملکرد یک پهپاد سمپاش را به یک سطح کاملاً جدید و پیشرفته ای منتقل کرده است.


فیلم معرفی پهپاد سمپاش Agras T16

مهمترین مشخصات پهپاد کشاورزی Dji برای سمپاشی

تانکر و مخزن 16 لیتری
دستگاه ضدآب با درجه حفاظتی IP67
دقت بسیار بالا (در حد سانتی متر) به دلیل برخورداری از سامانه RTK
برخورداری از رادار تصویربرداری DBF
دارای دوربین FPV دید از جلو با زاویه دید کاملا باز
موتور Al Engine


ساختار تقویت شده سمپاش پهپاد Agras T16 

ساختار پهپاد کشاورزی جدید Dji برای سمپاشی با انقلابی همراه بوده است. تمامی ریز قطعات و قطعات اصلی به صورت کاملا ماژولار و جز به جزء به سادگی در کنار یکدیگر با طراحی صنعتی بسیار حرفه ای مونتاژ شده اند. این امر باعث شده است که نگهداری از قطعات در طول استفاده بهینه تر و با سرعت بالاتری انجام گیرد. درجه حفاظتی IP67 برای قطعات اصلی این پهپاد پوشش حفاظتی و ضد آب بهتر و بالاتری را فراهم نموده است. ایرفریم یا بدنه از جنس کربن علاوه بر سبک بودن بسیار مقاوم شده است. بازوهای تاشونده تا 25 درصد ابعاد این پهپاد را نسبت به ابعاد اصلی در هنگام جمع و بستن بازوها کوچکتر می کند. باطری و مخزن یا همان تانکر سم در این پهپاد سمپاش به راحتی قابل تعویض اند و به طور قابل توجه ای بهره وری را در این دو قطعه بهبود بخشیده اند.


پهپاد کشاورزی T16 و بهبود قابل توجه در مهمترین پارامترها

در پهپاد سمپاش T16 وزن Payload افزایش یافته که همین امر باعث رشد بهره وری و بازدهی دستگاه شده است. مخزن پاشش T16 تا 16 لیتر مایع را می تواند حمل کند و عرض اسپری نازل ها به 6.5 متر افزایش یافته است. سیستم پاشش دارای 4 پمپ و 8 مایع پاش یا نازل با حداکثر سرعت اسپری 4.8 لیتر در دقیقه است. T16 می تواند 24.7 acres معادل (10 هکتار) در ساعت را اسپری کند. سیستم پاشش همچنین دارای یک سنجشگر یا اندازه گیر الکترومغناطیسی کاملاً جدید است که دقت و بهره وری بالاتری نسبت به نمونه متداول قدیمی دارد.


تفاوت دو مدل پهپاد سمپاش Agras MG1P و Agras T16

در Agras T16 مخزن حمل مایع سم از 10 لیتر در مدل Agras MG1P به 16 لیتر ارتقاء یافته است. مخزن 60 درصد بزرگ تر شده است. در Agras T16 عرض پاشش از 4.5 متر در مدل Agras MG1P به 6.5 متر ارتقاء یافته است. عرض پاشش 44 درصد بیشتر و عریض تر شده است. در Agras T16 نرخ و میزان اسپری از 2.4 لیتر در دقیقه در مدل Agras MG1P به 4.8 ارتقاء یافته است. میزان اسپری 100 درصد بهبود داشته است. در Agras T16 راندمان سمپاشی در هر ساعت از 6 هکتار در مدل Agras MG1P به 10 هکتار رسیده است. سمپاشی در هر ساعت 67 درصد افزایش داشته است.


افزایش ایمنی در پرواز پهپاد کشاورزی T16

در سمپاش هوایی T16 در ماژول های سیستم کنترل پرواز بهبودهای قابل ملاحظه ای صورت گرفته است. دوتایی شدن و طراحی دوبل واحد IMU و بارومترها (فشارسنج) از مهمترین تغییرات این قسمت است. سیستم های RTK و GNSS در این پهپاد با افزایش دقت دوبرابری به سطح سانتی متر رسیده اند. فناوری آنتن های دوگانه یا دوبل نیز تا میزان بسیار زیادی در برابر تداخل مغناطیسی فضاهای پرواز اثر گذار و بهبود دهنده بوده است.


پهپاد سمپاش T16 با رادار ارتقا یافته 

سیستم رادار در پهپاد سمپاش اگراس تی 16 به روز رسانی شده است. این رادار می تواند محیط کار را در طول روز یا شب شناسایی کند بدون اینکه نور یا گرد و غبار تاثیری بر عملکرد آن داشته باشد. این سیستم ایمنی پرواز را بسیار بهبود بخشیده است. همچنین پهپاد سمپاش اگراس T16 موانع را از دو سمت جلو و عقب شناسایی می کند. در قسمت جلو این سمپاش هوایی یک دوربین FOV با زاویه دید باز 100 درجه ای قرار گرفته است. T16 قادر است زاویه شیب زمین را تشخیص دهد و حتی در زمین های کوهستانی نیز ارتفاع پرواز را براساس تشخیص شیب کم یا زیاد کند. در پهپاد 6 موتوره T16 فناوری و تکنولوژی تشخیص و آنالیز راداری DBF مخفف Digital Beam Forming به کار رفته است که به کمک تصویربرداری ابری از نقطه در فضای 3D سه بعدی قادر است محیط را حس کرده و بعد از تشخیص موانع، آن را دور بزند یا از آن عبور کند. 


بهبود کنترل شعاعی پهپاد اگراس تی 16

پهپاد اگراس T16 از فناوری انتقالی OcuSync 2.0 HD پشتیبانی می کند که دامنه یا شعاع کنترلی این پهپاد را تا 3 کیلومتر افزایش داده است. همچنین یک دوربین FPV با زاویه دید عریض و تابشگر نوری بر عملکرد این پهپاد در طول روز و شب نظارت دارد.


پهپاد T16 دارای حالات مختلف برای نیازهای مختلف

هگزاکوپتر T16 قادر است نیازهای عملیاتی را با حالت های مختلفی که دارد برآورده نماید. این پهپاد در حالات و مکان های مختلف عملیاتی خود برای مثال زمین های مسطح، کوهستان ها و باغ ها دارای حالات و مدهای پروازی مشخص است. در این مدل هر خلبان می تواند تا پنج پهپاد T16 را به طور همزمان با یک ریموت کنترل هدایت نماید. به این شکل بازده و کارایی خلبان دوبرابر می شود.


سمپاشی با پهپاد در زمین های کوهستانی

در پهپاد سمپاش تی 16 یک پیشران پیشرفته به کمک فناوری و تکنولوژی تشخیص شیب کار در زمین های کوهستانی را بیش از پیش ساده تر کرده است.


سمپاشی باغات به کمک پهپاد

پهپاد T16 به کمک Dji Terra قادر است یک مدل سه بعدی از منطقه پروازی باغات و شناسایی درختان میوه با فناوری هوش مصنوعی بسازد. سپس با توجه به نوع قرارگیری درختان و ارتفاع آنها می توان برنامه های مختلف سه بعدی برای سمپاشی ایجاد کرد.


سمپاشی زمین های مسطح با پهپاد

پهپاد T16 برای سمپاشی در زمین های مسطح از حالات مختلف دستی، حالت عملیاتی نقطه ای از A به B و همچنین حالت چندگانه و چند مسیره برخوردار است. با این شرایط و این حالات می توان با توجه به نوع فضای کاری و نیاز خود یکی از این حالات را برای سمپاشی انتخاب کرد.


راه حل جامع و عملیات هوشمند کشاورزی با پهپاد T16

شرکت دی جی آی با ابداع سیستم Dji Agriculture متعهد شده است کارآمدی و هوشمندی را برای گردش فرآوری در کشاورزی بهبود بخشد. به کمک پهپادهای سمپاش این شرکت و دیگر پهپادهای مورد استفاده در حوزه کشاوری همچون فانتوم 4 RTK و فانتوم 4 مولتی اسپکترال و همچنین ابزارهای موثر سخت افزاری و نرم افزاری Dji، عملیات کشاورزی هوشمند تر خواهد شد. سرعت و کارایی بهبود می یابد و پیشرفت های صنعتی افزایش پیدا می کند.


فانتوم 4 RTK پهپاد نقشه بردار Dji می تواند با موقعیت یابی در سطح سانتی متر، مجموعه ای از داده ها با دقت بالا و همچنین مجموعه ای از تصاویر (247 جریب Acre معادل حدود 100 هکتار در 25 دقیقه) را جمع آوری کند. Dji Terra به صورت real time آنی و در لحظه مدل سازی دو بعدی و سه بعدی را انجام داده و خروجی برنامه عملیاتی را ارائه می دهد. پلترم یا سامانه مدیریت کشاورزی دی جی آی یا همان DJI Agriculture Management Platform داده های عملیاتی را مدیریت کرده و برنامه نهایی برای انجام کار را صادر می کند. در نتیجه پهپاد سمپاش Agras T16 با بهره روی و راندمان عملیاتی بالا 24.7 Acre معادل حدود 10 هکتار در ساعت را تحت پوشش قرار خواهد داد.


باطری و شارژر هوشمند پهپاد سمپاش اگراس تی 16

باتری T16 دارای ظرفیت 17.500 میلی آمپر ساعت و دارای سیستم ولتاژ بالای 14S است که باعث کاهش مصرف برق می شود. باطری با یک محفظه با درجه حفاظتی IP54 محافظت شده است. باتری پهپاد کشاوری تی 16 با پشتیبانی از فناوری متعادل سازی سلول، دارای عمر بیشتر و افزایش چرخه شارژ تا 400 بار شده است. در مدل Agras MG1P این چرخه 200 بار شارژر بوده است که نسبت به این مدل 100 درصد رشد را داشته است. این مهم منجر به کاهش هزینه ها در خرید باطری جدید برای مصرف کنندگان خواهد شد. شارژر T16 حداکثر چهار باتری را می تواند همزمان شارژ کند. هنگام استفاده از حالت شارژ سریع تک کانال، یک بار شارژ کامل باطری فقط 20 دقیقه طول خواهد کشید که 50 درصدی سرعت شارژ نسبت به قبل بیشتر شده است. این شارژر دارای یک سیستم بررسی و مدیریت سلامت باتری است که بر داده های مهم همانند ولتاژ و دما برای اطمینان از صحت و سلامت باطری نظارت دارد.


کاتالوگ کامل فارسی پهپاد سمپاش Agras T16 شرکت Dji
صفحه معرفی پهپاد سمپاش Agras T16 (انگلیسی)

مشخصات ریز فنی پهپاد سمپاش اگراس تی 16 (انگلیسی)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پهپاد سمپاش AGRAS T16

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: AgrasT16
  • موجودی: در انبار
  • قیمت: لطفا تماس بگیرید


بازدید: 4173

0 نظر / نظر بدهیدجدیدترین اخبار نگاه آسمان

ویدیوی اختصاصی معرفی کوادکوپتر ماتریس 300 RTK در نگاه آسمان
ویدیوی اختصاصی نگاه آسمان از شبیه سازی و مانور بازرسی هوایی با ماتریس 300
تصاویر اختصاصی نگاه آسمان از عرضه کوادکوپتر امدادی مویک 2 اینترپرایز دوآل
ویدیو فارسی معرفی، مشخصات فنی، ویژگی ها و مزایای پهپاد سمپاش تی 16
دوبله تریلر معرفی کوادکوپتر ماتریس 300 آر تی کی به فارسی
تصاویری از فروش و عرضه پهپاد سمپاش t16 در نگاه آسمان
تصاویر و ویدیوی فارسی از فروش مویک ایر 2 در ایران
تصاویری از تعمیرات کوادکوپتر مویک ایر 2
اطلاعات و تصاویر جدید از Mavic air 2
مشخصات مویک ایر 2 کوادکوپتر جدید Dji
مویک مینی بخریم یا اسپارک (مقایسه و تفاوت کامل این دو کوادکوپتر)
تصاویری از پهپاد کشاورزی dji در شرکت نگاه آسمان (نماینده رسمی)
تست دوربین 30 برابر زوم Zenmuse Z30 در نگاه آسمان
هگزاکوپتر صبا برای مصارف بازرسی هوایی، نقشه برداری هوایی و حمل بار 
فانتوم 4 مالتی اسپکترال پهپاد جدید Dji در نگاه آسمان رونمایی شد
گزارش تصویری از دوره های آموزشی پهپادمحور نگاه آسمان در سال 98
عرضه و فروش کوادکوپتر ماتریس 210 توسط نگاه آسمان
عرضه پهپاد سمپاش اگراس MG1P در نگاه آسمان با خدمات کامل شرکتی
آرشیو اخبار ...

مشتریان نگاه آسمان
نیروهای امدادی و هلال احمر استان یزد توسط شرکت نگاه آسمان به پهپاد با دوربین حرارتی تجهیز شدند
عیب یابی و بازرسی هوایی نیروگاه های خورشیدی توسط پهپاد و شرکت تابان (تجهیز توسط نگاه آسمان)
تجهیز نیروهای امدادی، مدیریت بحران و هلال احمر خراسان شمالی به پهپاد از سوی شرکت نگاه آسمان
تجهیز چند باره سازمان آب و برق خوزستان به پهپادهای نظارتی توسط نگاه آسمان
زوج خوزستانی کارآفرین در حوزه پهپادهای سمپاش مشتریان فعال نگاه آسمان
تجهیز دانشگاه رازی کرمانشاه به جدیدترین پهپادهای نظارتی غیر نظامی
تجهیز دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین به پهپاد جهت مصارف نقشه برداری هوایی
آرشیو مشتریان ...


آموزش های نگاه آسمان
آموزش کوادکوپتر صنعتی مویک 2 اینترپرایز دوآل و نرم افزار Dji Pilot
معرفی، جعبه گشایی و آموزش راه اندازی و آپدیت اسمو پاکت
آموزش کامل و جامع مربوط به مدل های مختلف سری کوادکوپترهای فانتوم 4 Dji
آموزش کامل و جامع کوادکوپتر مویک 2 پرو و مویک 2 زوم (سری مویک 2)
ویدیوی کامل و جامع آموزش راه اندازی و پرواز با مویک مینی
ویدیوی معرفی پهپاد کشاورزی ده لیتری MG1P در شرکت نگاه آسمان
آموزش مویک ایر (سخت افزار و جعبه گشایی)
تصاویر و ویدیوهای فارسی از معرفی مویک 2 اینترپرایز و دوآل با دوربین حرارتی در نگاه آسمان


راهنمای خرید تجهیزات
راهنمای خرید تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپادهای تصویربردار (سایز کوچک)
مقایسه پنج پهپاد بروز دنیا در حوزه تصویربرداری هوایی (PDF)
مقایسه دو کوادکوپتر مویک 2 پرو و فانتوم 4 پرو ورژن 2 (PDF)
راهنمای خرید کوادکوپتر اینسپایر 2 (جامع ترین فایل PDF)
مقایسه سه نوع دوربین قابل نصب بر روی اینسپایر 2 (PDF)شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.


logo-samandehi