پهپاد t16 در نگاه آسمان

شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان به عنوان مرجع عرضه کننده پهپادهای صنعتی در ایران این بار بهترین پهپاد سمپاش جهان به نام T16 را به صورت رسمی در کشور عرضه نموده است. در ادامه تصاویری از پهپاد سمپاش تی 16 را در دفتر مرکزی نگاه آسمان در تهران مشاهده می نمایید. پهپاد سمپاش t16 یک هگزاکوپتر سمپاش با مخزن 16 لیتری توان حمل 16 لیتر مایع را دارد. این پهپاد دارای 4 نازل دوتایی پاششگر سم بر روی 4 بازوی اصلی خودش است. 


مشخصات فنی پهپاد سمپاش T16 Dji

تانکر و مخزن 16 لیتری
دستگاه ضدآب با درجه حفاظتی IP67
دقت بسیار بالا (در حد سانتی متر) به دلیل برخورداری از سامانه RTK
برخورداری از رادار تصویربرداری DBF
دارای دوربین FPV دید از جلو با زاویه دید کاملا باز
موتور Al Engine


شرایط خرید و قیمت پهپاد سمپاش 16 لیتری T16

مشتریان عزیز شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان میتوانند با حضور در دفتر مرکزی این شرکت در غرب تهران (آدرس) نسبت به عقد قرارداد خرید اقدام نمایند. شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان در برنامه عرضه این محصول در ایران، کلیه لوازم جانبی این پهپاد سمپاش را به همراه باطری و شارژر در موعد توافق شده با آموزش و برنامه تحویل کامل به مشتریان عزیز تحویل می نماید. از جمله خصوصیات عرضه این محصول توسط شرکت نگاه آسمان می توان به (برقراری گارانتی اصلی این محصول در ایران، واردات قانونی از طریق مبادی رسمی با در اختیار گذاشتن اسناد گمرکی، دوره سه روزه آموزشی و تحویل مرحله ای) اشاره نمود.

همچنین به دلیل فعالیت های گسترده شرکت نگاه آسمان در حوزه های مختلف پهپاد محور این محصول دارای خدمات پس از فروش (تعمیرات، تامین قطعات و پاسخگویی فنی) می باشد.اطلاعات کامل در خصوص پهپاد سمپاش تی 16