به اطلاع می رساند به دلیل تغییرات قیمت ارز، جهت دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید. 
 تلفن ثابت شرکت   02144114767  - تلفن همراه:  09122810089  (واتس اپ) 
 

آموزش پرواز هلی شات

  • رادیوکنترل اسپارک

اگر کیت استاندارد اسپارک Dji را خرید نمایید در داخل این کیت، رادیوکنترل این ربات پرنده وجود ندارد و شما باید توسط گوشی همراه خود پرنده را هدایت نمایید. به آسانی می توانید با خرید رادیوکنترل اسپارک، آن را به این ربات پرنده متصل و پرواز حرفه ای تری را با افزایش برد پروازی آن تجربه کنید.

همچنین اگر رادیوکنترل شما به هر دلیلی دچار مشکل شده باشد در گام اول برای تعمیرات آن به واحد تعمیرات شرکت نگاه آسمان مراجعه نمایید و در صورتی که میزان آسیب به ریموت کنترل شما زیاد باشد می توانید یک رادیوکنترل جدید تهیه کرده و آن را به راحتی به ایرکرفت (ربات پرنده) خود متصل نمایید.

نسخه اصلی این رادیوکنترل را با قیمت مناسب از نگاه آسمان خرید نمایید

رادیوکنترل اسپارکشرکت فناور بال گستر نگاه آسمان عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و دارای تاییدیه از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع تخصصی و فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پهپاد به صورت قانونی در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز نموده است، کلیه محصولات نگاه آسمان با گارانتی اصلی عرضه می گردد. نگاه آسمان با تجربه تجهیر بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی به جدیدترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و پهپاد (لیست مشتریان)، کلیه محصولات خود را با خدمات کامل شرکتی از جمله، تست سلامت، فعال سازی، بروزرسانی و همچنین آموزش کامل تئوری و عملی به فروش می رساند. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و تامین قطعات به صورت کامل در شرکت نگاه آسمان انجام می گردد. مجموعه نگاه آسمان دارای قدیمی ترین نمایندگی محصولات Dji در ایران، کلینیک تخصصی تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر و همچنین موسس آکادمی آموزشی Dji در ایران است.