سازمان آب و برق خوزستان

سازمان آب و برق خوزستان در بخش نظارتی خود بر روی رود کارون و تخلفات مربوط در این بخش با انعقاد قرارداد مشاوره ای، تجهیز پهپاد و پرورش نیرو و یگان های پهپادی با شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان از اوایل سال 98 تا کنون در چندین نوبت تجهیز به جدیدترین تجهیزات پروازی و پهپادی شده است. این سازمان در اوایل سال 98 با تجهیز به یک دستگاه کوادکوپتر سایز کوچک به نام فانتوم 4 پرو توانست مستندسازی خود در این بخش را با موفقیت انجام دهد. در اوایل سال 98 به دلیل نیاز این سازمان به نصب و حمل دوربین های حرفه ای و نظارتی با قابلیت زوم و همچنین دوربین های دید در شب، این سازمان به یک دستگاه کوادکوپتر سایز بزرگ و صنعتی به نام ماتریس 210 ورژن 2 تجهیز شد. 


کلیه تجهیزات پروازی و پهپادی این سازمان در اهواز تحویل نماینده مربوطه شد و دوره آموزشی برای نمایندگان و تیم پهپادی این سازمان از طرف آکادمی آموزشی نگاه آسمان در این شهر برگزار گردید. هم اینک بعد از گذشت حدود بیش از یک سال از این تجهیز، این سازمان برای توسعه یگان پهپادی خود درخواست خرید تجهیزات جدیدی را در شرکت نگاه آسمان ثبت نموده است. 

استفاده از فناوری و تکنولوژی نوین نظارت سازمانی با پهپادهای حرفه ای و صنعتی باعث تسریع در فرآیند نظارت و همچنین برداشت اسناد تصویری مستند، دقیق و قابل دفاع شده است. 

در ویدیوی زیر گوشه ای از موفقیت های این سازمان با توجه به استفاده از این تکنولوژی را خواهید دید.

--- (ویدیو به زودی بارگذاری می شود) ---