آموزش کامل کوادکوپتر فانتوم 4 پرو

در ویدیوهای زیر آموزش جامع و کامل مربوط به سری ربات های پرنده یا کوادکوپترهای فانتوم 4 (فانتوم 4، فانتوم 4 ادونس، فانتوم 4 پرو، فانتوم 4 پرو پلاس، فانتوم 4 پرو ابسیدیان و فانتوم 4 پرو ورژن 2) جمع آوری شده است. این ویدیوها تلفیقی از ویدیوهای فارسی تهیه شده در شرکت نگاه آسمان و ویدیوهای خارجی شرکت تولیدکننده Dji است. اگر طبق راهنمای درج شده عمل نمایید به راحتی می توانید با مشاهده ویدیوهای زیر نسبت به وسیله خود آشنایی پیدا کنید.

در ابتدا پیشنهاد می شود به صورت کامل دو ویدیوهای زیر را مشاهده کنید. این دو ویدیو در روزهای نخست رونمایی از فانتوم 4 پرو ورژن 2 در شرکت نگاه آسمان تهیه شده است. (این آموزش برای کلیه سری کوادکوپترهای فانتوم 4 می باشد.)


آموزش و معرفی کامل کوادکوپتر فانتوم 4 پرو (اطلاعات اولیه و آموزش سخت افزاری)


آموزش آپدیت (بروزرسانی) و فعال سازی کوادکوپتر فانتوم 4 پرو


ل

آموزش کالیبره های مختلف کالیبره IMU، کالیبره Compass، کالیبره گیمبال، کالیبره سنسور فانتوم 4 پرو


آموزش کامل و آشنایی با رادیوکنترل سری فانتوم


آموزش کامل نرم افزار Dji Go 4 (دانلود نرم افزار و ساخت اکانت دی جی آی)

 مهم  بعد از مشاهده فایل های ویدیویی بالا، فایل ویدیویی زیر را به صورت کامل مشاهده کنید. این فایل ویدیویی با ربات پرنده یا کوادکوپتر سری مویک 2 ضبط شده است. آموزش نرم افزار، نصب نرم افزار و بقیه موارد به صورت کامل مشابه با آموزش کوادکوپترهای فانتوم 4 می باشد. پس در نتیجه شما می توانید با مشاهده ویدیوی زیر به صورت کامل نسبت به وسیله خود یعنی مدل های مختلف سری فانتوم 4 اطلاعات کسب نمایید.

در صورتی که سوال یا نظری در خصوص این آموزش ها دارید با ما در میان بگذارید. شماره واتس اپ: 09122810089 | وب سایت: NAuav.ir
برای مشاهده ویدیوهای بیشتر در صفحه اینستاگرام شرکت نگاه آسمان عضو شوید
https://www.instagram.com/iranhelicam/