شرکت نگاه آسمان: تهران، بلوار فردوس غرب، خ سازمان برنامه مرکزی، نبش 12 شرقی (همافر)، پ 49، ط 4، واحد 27 | تلفن: 09122810089 - 02144114767
پشتیبانی در تلگرام: Negah_Aseman24@ | عضویت در کانال تلگرامی شرکت: NAuav@ | عضویت در گروه پرسش و پاسخ در تلگرام


  • فانتوم 4

فانتوم 4 دارای ظاهری جدیدتر و حرفه ای تری است. فانتوم 4 دارای سیستم یا سنسور چندگانه سنجشی و موقعیت یابی التراسونیک است. این سنسورها بر روی بدنه این ربات پرنده در قسمت های جلو و زیر جاگذاری شده اند. سنسورهای التراسونیک قرار داده شده بر روی فانتوم 4 قابلیت های بسیار جدید را به این ربات پرنده افزوده اند، برای مثال فانتوم 4 به کمک این سنسورها می تواند در مسیری مشخص شده به صورت خودکار پرواز نموده، موانع و اجسام پیش روی را به صورت هوشمند شناسایی نماید. همچنین کاربر با خیال راحت می تواند فرایند بازگشت به خانه را به صورت خودکار به ربات پرنده بسپارد، بدین شکل که به کمک این سنسورها اجسام و موانع مسیر بازگشت به صورت خودکار توسط سنسورها اسکن و شناسایی شده و در نتیجه فانتوم 4 به صورت ایمن و همچنین هوشمند و خودکار مسیر بازگشت را طی نموده و فرود خود را انجام خواهد داد. همچنین سنسورهای التراسونیک به فانتوم 4 کمک خواهند نمود تا بر روی سوژه ها قفل کرده و آن را دنبال نمایند.
نقطه قوت و بسیار مهم جایگذاری این سنسورها در فضای سرپوشیده ای است که سیگنال ارتباطی با ماهواره ها وجود ندارد. در این صورت فانتوم 4 با کمک این سنسورها پروازی بسیار پایدار را در فضاهای سرپوشیده خواهد داشت. دوربین فانتوم 4 دارای کیفیت، کنتراست و شارپنس بهتری نسبت به نموده قبلی خود است.


پرواز و بازگشت به خانه ایمن و آسان با کوادروتور فانتوم 4 
در فانتوم 4، جدید ترین ربات پرنده شرکت Dji ایمنی و سادگی پرواز، سرلوحه طراحی این ربات پرنده قرار گرفته است. در هر لحظه سنسورهای چندگانه سنجشی و موقعیت یابی التراسونیک که در قسمت های جلو و عقب این ربات پرنده قرار گرفته است، مسیر پرواز، موانع و فضای پیش روی را مورد سنجش قرار داده و در نتیجه مانع از برخورد این ربات پرنده با موانع و اجسام پیش رو می شود. سیستم چندگانه سنجشی التراسونیک همچنین در هنگام بازگشت خودکار و هوشمند فانتوم 4 به خانه نیز به صورت ایمن این پرنده را از موانع پیش روی عبور داده و به محل آغاز پرواز برمیگرداند. در فانتوم 4 می توانید با خیال راحت پرواز را شروع نموده و با خیال راحت فرآیند بازگشت به خانه را به این ربات پرنده بسپارید.


قفل بر روی سوژه و المانهای موجود در صفحه نمایش با سیستم ردیابی و موقعیت یابی بصری کوادکوپتر فانتوم 4
در فانتوم 4 می توانید در هنگام برداشت تصاویر هوایی با لمس اجسام و سوژه های ثابت و متغیر موجود در صفحه نمایش، بر روی آن قفل کنید. در این هنگام فانتوم 4 می تواند سوژه مورد نظر شما را دنبال نماید. با کمک این قابلیت، به آسانی می توانید تمام تمرکز خود را به برداشت تصاویر حرفه ای سپرده و حرکت ربات را به صورت خودکار واگذار نمایید. در هر لحظه سوژه خود را تغییر دهید. در فانتوم 4 می توانید از قابلیت POI استفاده کنید حتی در هنگامی که سوژه شما در حال حرکت است. حالتPOI همان حالت چرخش دور یک سوژه مورد نظر است.

دوربین پرنده فانتوم 4 ایمن، سریع و قابل اعتماد
فانتوم 4 به دلیل طراحی و جایگذاری یک پارچه تمامی اجزا در نزدیکی مرکز ثقل و استفاده از یک سیستم کنترل پرواز بسیار قوی یک ربات پرنده قابل اعتماد، بسیار سریع و واکنش گرا در حرکت ها و مانورهای ناگهانی و با سرعت بالاست. 


هلی شات فانتوم 4 با طراحی جدید آیرودینامیکی و استفاده از مواد جدید در ساخت
فانتوم 4 دارای یک طراحی اختصاصی و جدید است. استفاده از منیزیم در هسته و مرکز اصلی این ربات پرنده، استحکام و سختی را در حد بسیار قابل توجهی اقزایش داده است. این افزایش و بهبود استحکام در حالی است که وزن این ربات پرنده نسبت به نمونه قبلی افزایشی نداشته است. وزن فانتوم 4 1380 گرم است. وزن باتری 5350 میلی آمپری فانتوم 4 نیز 462 گرم است. نحوه جایگذاری موتورها، ارتفاع بهینه موتورهای براشلس، میزان فواصل موتورها با یکدیگر و همچنین با سطح پوسته ربات پرنده، تجمیع اجزا و مرکز ثقل نزدیک به نقطه میانی درصد پاسخگویی، عملکرد و چابکی این ربات پرنده را بسیار افزایش داده است.


ربات پرنده فانتوم 4 و حالت های پروازی متعدد و چندگانه
کلیدها و سوئیچ هایی در فانتوم 4 قرار داده شده است. خلبان یا شخص پرواز دهنده فانتوم 4 می تواند با انتخاب هر حالت، نوع و نحوه پرواز فانتوم 4 را تغییر دهد و با توجه به فضا و نوع کاربری، پرواز را جهت جنبه های هابی و سرگرمی، تیز و سریع نموده و یا در هنگام برداشت تصاویر زیبای هوایی بسیار نرم و آرام کند.
فانتوم 4  و تجربه تایم و برد بالای پروازی
در فانتوم 4 زمان پروازی نسبت به نمونه قبلی یعنی فانتوم 3 پروفشنال به میزان 25 درصد افزایش یافته است. همچنین فانتوم 4 میتواند تا محدوده 5 کیلومتری از رادیوکنترل خود دور شده و در این محدود تصاویر زنده با کیفیت 720P HD ارسال نماید.
دوربین حرفه ای فانتوم 4 با کیفیت، کنتراست و شارپنس بسیار بهتر
دوربین فانتوم 4 یک دوربین حرفه ای با شارپنس و کنتراست تصویر بسیار بالاست. در این دوربین با طراحی یک لنز غیر کروی با میدان دید 94 درجه (f 2.8)، ضبط تصاویر 4k با سرعت 30 فریم بر ثانیه و Full HD فول اچ دی 120 فریم بر ثانیه مهیا شده است. همچنین به دلیل طراحی جدید المانهای دوربین، تصاویر نسبت به دوربین نمونه پیشین یعنی فانتوم 3 پروفشنال دارای کیفیت و تفیکیک رنگ بهتریست. این دوربین مجهز به یک سنسور 12 مگاپیکسلی با ابعاد 1/2.3 اینچی است که برای چنین دوربینی قابل قبول است. 
دوربین فانتوم 4 بر روی یک سیستم گیمبال (لرزشگیر و استابلایزر) سه محوره حرفه ای نصب شده است. در این نمونه نیز، کاربر می تواند تنها محدوده چرخش Tilt دوربین را از مثبت 30 درجه تا منفی 90 درجه کنترل نماید. این سیستم به دلیل نوع طراحی دارای عملکرد بسیار دقیق است. همچنین در قسمت فوقانی نیز دمپرهایی قرار داده شده است که مانع از انتقال لرزش ها و ارتعاشات تولید شده توسط موتورها ربات پرنده به سیستم گیمبال و دوربین فانتوم 4 است.
 
فانتوم 4 و یک App بسیار قوی به نام Dji GO
Dji GO یک App یا نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی همراه یا تبلت و آی پد است که سازگار با اندروید و IOS می باشد. این App بر روی گوشی همراه و یا تبلت نصب شده و در نتیجه خلبان و شخص پرواز دهنده فانتوم 4 می تواند در هر لحظه تصاویر زنده ارسالی را با کیفیت HD 720P تامحدوده 5 کیلومتری با کمک Dji GO مشاهده نماید. علاوه بر تصاویر زنده در قسمت های مختلف صفحه نمایش اطلاعات بسیار مهم پروازی همانند، ارتفاع و شعاع پروازی، سرعت افقی و عمودی، میزان ولتاژ باتری، مسیر حرکت ربات پرنده بر روی نقشه و موارد بسیاری دیگر قابل مشاهده است. همچنین با استفاده از Dji GO میتوان تصاویر اخذ شذه را سریعا ویرایش نمود و آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.
 فانتوم 4 و سیستم موقعیت یابی هوشمند ماهواره ای
فانتوم 4 می تواند به بیش از 24 ماهواره در دو سیستم موقعیت یابی GPS ایالات متحده آمریکا و GLONASS روسیه متصل شود. در فانتوم 4 فرآیند اتصال به ماهواره ها سریع تر شده است، فانتوم 4 از آغاز پرواز، طول پرواز تا پایان پرواز متصل به سیستم ها ماهواره ای نامبرده است. این اتصال ایمنی پرواز را تضمین نموده و مسیر حرکت ربات پرنده را بر روی نقشه در طول پرواز نشان خواهد داد.
فانتوم 4 و اطلاعات جامع پروازی
در قسمتی از App یا نرم فزار Dji GO می توان اطلاعات بسیار مهمی را شامل: نقشه و مسیرها، زمان پرواز، برخی تصاویر گرفته شده مربوط به آن مسیر را مشاهده نمایید. این اطلاعات از آغاز استفاده از فانتوم 4 در قسمت مربوطه ذخیره می شود. شما می توانید در هر لحظه این اطلاعات را مشاهده کرده و آن را جهت مراجعات بعدی حتی برای ارائه به کارشناسان فنی شرکت Dji در آرشیو داشته باشید.
استفاده از ملخ ها جدید در فانتوم 4
در فانتوم 4 برخلاف نمونه های قبلی مدل های فانتوم مکانیزم بسته شدن ملخ ها بر روی موتور تغییر کرده است. این مکانیزم همانند مکانیزم موجود بر روی ربات های پرنده اینسپایر پرو این شرکت است. مکانیزم بستن ملخ ها بر روی موتور بسیار ایمن و محکم تر از پیچی به فشاری و قفل شونده تغییر کرده است. این مکانیزم باعث افزایش سرعت در بستن ملخ ها، استحکام و ایمنی بالاتر و قابل اعتمادتر در هنگام پرواز با تایم پرواز طولانی است.
رادیوکنترل حرفه ای فانتوم 4
رادیوکنترل فانتوم 4 نسبت به نمونه قبلی تغییرات بسیار کمی را در خود دیده است. باتری این رادیوکنترل از 6000 میلی آمپر و از جنس لیتیوم پلیمر است که در داخل آن جایگذاری شده است. کلیدهایی همچون شات برای عکسبرداری، رکورد ویدیو، ولوم رنج چرخش دوربین بر روی این رادیو تعبیه شده است. وجود چنین عملکردهایی بر روی رادیوکنترل این ربات پرنده به این معنی است که شخص خلبان این ربات پرنده در هر لحظه می تواند در هنگام پرواز، به ضبط و قطع ضبط فیلمبرداری و زدن شات جهت عکسبرداری هوایی بپردازد. همچنین خلبان در هر لحظه می تواند تنظیمات اختصاصی دوربین شامل ISO، سرعت شاتر، وایت بالانس و دیگر تنظیمات را تغییر داده و بهینه سازی نماید. از دیگر دکمه ها و عملکردهای موجود بر روی رادیوکنترل این ربات پرنده می توان به دکمه ولوم رنج چرخش دوربین و دکمه پخش play تصاویر ضبط شده اشاره نمود. برد کنترلی این رادیوکنترل و همچنین پخش تصاویر زنده در محدوده 5 کیلومتر انواع شده است.
فانتوم 4 و یک شبیه ساز پرواز 
فانتوم 4 دارای یک شبیه ساز پرواز است به این معنی که کاربران استفاده کننده از این ربات پرنده برای پروازهای اولیه نیازی به پرواز واقعی با خود پرنده ندارند و می توانند تمرین های پرواز ابتدایی خود را با شبیه ساز این ربات پرنده از داخل App آن انجام دهند.
خدمات شرکت نگاه آسمان فروش این محصول
ضمانت اصالت و سلامت دستگاه همراه با تست سلامت حضوری (فرصت تست)
خرید از نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات Dji در ایران (شرکت نگاه آسمان)
خرید از اولین و قدیمی ترین عرضه کننده محصولات Dji در ایران (شرکت نگاه آسمان)
خرید از شرکت نگاه آسمان (عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران)
نگاه آسمان دارای واحد مستقل تعمیرات و تامین قطعات این محصول در ایران است. 
با خرید این محصول از شرکت نگاه آسمان می توانید از خدمات راه اندازی کامل این دستگاه شامل (فعال سازی و بروزرسانی) و تست سلامت دستگاه بهره مند شوید. کلیه تجهیزات مجموعه نگاه آسمان دارای گواهینامه سلامت و گارانتی تحویل است.
همچنین می توانید این محصول را در هر نقطه از ایران با خدمات تحویل در محل توسط کارشناس مجرب شرکت همراه با آموزش در محل تحویل بگیرید. 
کلیه محصولات شرکت نگاه آسمان دارای فاکتور فروش معتبر و استاندارد جهت ارائه به سازمان ها و ارگان های قانون گذار در این حوزه همانند (اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران - کارگروه پهپاد) می باشد. خدمات پس از فروش، پاسخگویی و پشتیبانی، تعمیرات و تامین قطعات این محصول از سوی شرکت نگاه آسمان ارائه خواهد شد.
در صورت نیاز خریدار دوره آموزشی کامل کار با دستگاه (شامل تئوری و عملی پرواز در فضای باز مناسب شرکت نگاه آسمان) برگزار خواهد شد. این دوره بسیار مفید و کاربردی و کاملا تضمین شده می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فانتوم 4

  • تولید کننده: Dji - دی جی آی
  • مدل محصول: Dji Phantom 4
  • موجودی: در انبار
  • 5,800,000 تومان


تعداد بازدید: 38359

0 نظر / نظر بدهید


برچسب ها: تعمیر فانتوم 4, لوازم جانبی فانتوم 4